Intel Eco Ukraine
Займаєшся наукою?
Маєш цікаву наукову роботу чи проект,
яка допоможе покращити світ?
Вчишся у 9, 10 або 11 класі?
Реєструйся
на участь у конкурсі Intel Еко Україна
та отримай можливість розповісти
про свою роботу!
Дізнайся більше
про те, як правильно написати тези,
створити постер, оформити свій проект
та презентувати його під час інтерв'ю з журі.
Спілкуйся
з такими ж учнями, як і ти, які працюють
над науковими роботами. Здобувай досвід
та шукай цікаві ідеї покращення своєї роботи.
Змагайся
з найрозумнішими молодими вченими України
за перемогу та ділись своїми ідеями
з досвідченими науковцями!
Вигравай
та отримай право представляти Україну
на міжнародному фіналі у США,
найбільшому в світі конкурсі школярів Intel ISEF.

Історія перемог на Intel ISEF

2014

Михайло Литовченко

(м.Дніпропетровськ)

ІІ призове місце
у категорії "Енергетика і транспорт"

Cпеціальна нагорода Фонду обдарованості та творчості Короля Абдулазіза та його соратників
(ІІІ місце)

Ксенія-Оксана Жукровська

(м.Львів)

Спеціальна нагорода Благодійної фундації "Відкриті серця України"
(ІІІ місце)

2012

Поліна Коваленко

(м.Дніпропетровськ)

Спеціальна відзнака
ALCOA Foundation

2011

Еннан Умеров

(АР Крим)

IV призове місце
у категорії "Енергетика і транспорт"

2010

Олександр Токарев

(м.Дніпропетровськ)

II призове місце
у категорії "Екологія та менеджмент"

2009

Олександр Оленєв

(м.Запоріжжя)

III призове місце
у категорії "Фізика і астрономія"

Cпеціальна відзнака Американського метеорологічного товариства (І місце)

Cпеціальна відзнака Американської юридичної асоціації інтелектуальної власності

Cпеціальний приз Товариства патентів і торгових марок

2008

Віталій Клокун
Марина Мешкович

(м.Дніпропетровськ)

II призове місце
у категорії "Хімія"

2007

Зарема Умерова
Руслан Фаткуллін

(АР Крим)

Спеціальна відзнака Американського геологічного товариства

Григорій
Романовський

(м.Луганськ)

Спеціальна відзнака Асоціації обчислювальної техніки

2006

Даніїл Моносов

(м.Дніпропетровськ)

ІV призове місце
у категорії "Хімія"

Роман Левін
Євген Зайцев
Максим Дмитренко

(м.Запоріжжя)

Спеціальна відзнака
Міжнародного почесного науково-технічного товариства Sigma Xi

2005

Даніїл Сомсіков

(м.Одеса)

III призове місце
у категорії "Комп'ютерні науки"

Cпеціальний приз NASA